sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop

İSDEMİR'de Nissan yatırımı...

İSDEMİR'de Nissan yatırımı...
Shop for the latest sex toys and lingerie online. Adult toym egastore is the online retailer that Americans come to for everything adult, sourced from over 100 top international brands. With everything from vibrators to dildos | lingerie to bondage, our range of over 12,000 products has something for every body.

Oyak Otomotiv ve Çimento grubu başkanı Celal Çağlar, "Otomobilde 2-3 yıl içinde Nissan yatırımı için ciddi bir şans olabileceğini düşünüyorum" dedi. Oyak Otomotiv ve Çimento grubu başkanı Celal Çağlar, Oyak Grubu'nun Renault ile yürüttüğü ortaklığın yanı sıra, Japon Nissan ile de Türkiye'de üretim yapmak istediklerini, 2-3 yıl içinde özellikle Nissan yatırımı için ciddi bir şans olabileceğini söyledi.12.11.2014 08:15

Otomotiv devleri Renault ve Nissan 1999 yılında ittifak kurma kararı alırken, Nissan'ın yüzde 43.4 hissesi Renault'da bulunurken, Renault'nun yüzde 15 hissesi de Nissan'a ait.
Olası bir Nissan yatırımının nerede olabileceği konusunda ise Çağlar, "İskenderun Demir Çelik (İSDEMİR) içindeki araziler uygun, Bursa'da da Renault'un yanında uygun yer var. Hatta Renault'un içinde dahi düşünülebilir. 
Şu anda 350,000 adet kapasitesi var, bunun 100,000 adedi neden Nissan için kullanılmasın" dedi.
Dün akşam düzenlenen değerlendirme toplantısında konuşan Çağlar grubun otomotiv sektörü yatırımları ile ilgili olarak da Renault ortaklığının yanı sıra, Japon Nissan'ın da Türkiye'de üretim yapmasını istediklerini belirterek, "Orta Doğu ve Avrupa'da bir otomobil ihtiyacı olduğu anda biz Nissan'la birlikte Türkiye'de otomobil üretimine başlayacağız. Benim hayalim Türkiye'de Nissan'ı üretime sokmaktır... 2-3 yıl içinde otomobilde, özellikle Nissan yatırımı için ciddi bir şans olabileceğini düşünüyorum" diye konuştu.
Fransız Renault ile 45 yıldır ortaklığı bulunan Oyak Grubu, Bursa fabrikasında 360,000 adet otomobil üretim kapasitesine sahip.



Etiketler: Oyak - Otomotiv - Çimento - grubu - başkanı - Celal Çağlar - -Otomobil - Nissan - yatırımı - İskenderun Demir Çelik - İSDEMİR - Bursa - Renault -

Diğer HATAY haberleri

  • PAYLAŞ