sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop

Tüm Çocukların Dünya Çocuk Hakları Günü Kutlu Olsun...

Tüm Çocukların Dünya Çocuk Hakları Günü Kutlu Olsun...
Shop for the latest sex toys and lingerie online. Adult toym egastore is the online retailer that Americans come to for everything adult, sourced from over 100 top international brands. With everything from vibrators to dildos | lingerie to bondage, our range of over 12,000 products has something for every body.

Biz büyükler; çocuklarımızın, yetişkinlerden farklı fiziksel, fizyolojik, davranış ve psikolojik özellikleri olduğunu, daha farklı ve özel ihtiyaçlara sahip olduklarını unutmamalıyız. Onlar, büyür ve gelişirlerken, bize düşen sorumluluk, onların temel hak ve özgürlüklerinin korunmasını ve hayallerine ulaşabilmeleri için güzel bir çocukluk geçirmelerini sağlamak.20.11.2018 00:01

Çocuk Hakları Sözleşmesi - Animasyon İÇİN TIKLAYINIZ        

Çocuk Hakları konusunda üzerimize düşen görevi yapıp, ülkemizdeki her çocuğun güzel bir çocukluk yaşaması hedefiyle, Türkiye'nin dört bir yanında farklı koşullarda yaşayan tüm çocuklara eşit imkanlar sağlamak için çaba harcamalıyız. Onların hakları konusunda farkındalıklarını artırıp, onları bilgilendirmeliyiz çünkü biz daha iyi bir geleceğin ancak haklarının farkında, bilgili, birikimli, özgüveni yüksek çocuklar yetiştirmekle mümkün olduğuna inanıyoruz.

Çocuk Hakları - Animasyon İÇİN TIKLAYINIZ

Neden Dünya Çocuk Hakları Günü kutlanıyor?
Çocuk Hakları Sözleşmesi , 18 yaş altındaki bireylerin yetişkinlerden daha farklı ve özel ihtiyaçlara sahip olmasından yola çıkılarak, çocuklar için ayrıca hazırlanan bir sözleşmedir. Sözleşme en fazla sayıda (193) ülke tarafından onaylanan insan hakları belgesi olma özelliğine sahiptir. 54 maddeden oluşan sözleşmede çocukların mutlu, sağlıklı ve güvenli olabilmeleri için hangi haklara sahip oldukları yer almaktadır.
20 Kasım günü Evrensel Çocuk Günü (Universal Children's Day) / Çocuk Hakları Günü olarak kabul edilmiştir. Çocuk hakları ve bu haklara ulaşamayan çocuklar hakkında farkındalık yaratmak "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü"nün amaçları arasındadır.

Unutmayalım, çocuklarımızın da hakları var.


Etiketler: Çocuklar - Dünya Çocuk Hakları Günü -

Diğer İNSAN haberleri

  • PAYLAŞ