SUNUŞ

MERHABA,


Türkiye’nin Haber Sitesi  OMACC MEDYA bu gün yayın hayatına resmen başlıyor. Resmen diyorum çünkü OMACC MEDYA zaten günlerdir yayında… bu güne kadar eksiksiz ve istediğim kalitede olması için aralıksız çalıştım.   Eee Türkiye’nin Haber Sitesi olmak kolay değil, ayrıca beni tanıyanlar bilir ne kadar mükemmeliyetçi olduğumu. Zaten OMACC MEDYA’nın şu anda bile günlük ortalama 1000 ziyaretçisinin olması iyi bir yolda gittiğimi gösteriyor.

OMACC MEDYA’nın ilkelerini künyeye yazdım, oradan okuyabilirsiniz. İlkeler sürekli olarak künyede kalacak. Peki OMACC MEDYA’nın çizgisi ne olacak, siyasi görüşüm ne olursa olsun ben hep ortalarda olmayı seçmişimdir. Kimseyle aşırı kavgalarım olmadı. Rahatsızlığımı hep ince bir nükte ile anlatmayı seçtim. İşte bu ince nükteyi anlayan kişi benim için değerlidir, anlamayan için yapacak bir şey yok. Buna göre Rahatsızlıklarımı kafama oturmayan bana aykırı fikirleri,  bazen o haberin sonunda bir iki cümle yorumda, bazen de makalelerimde bulabilirsiniz.  Bunun yanında OMACC MEDYA’nın yazarları istediği görüşte ve fikirde yazabilir. OMACC MEDYA yazarları tamamıyla ÖZGÜRDÜR.

 Peki OMACC MEDYA’da neler olacak:  

OMACC MEDYA Türkiye’nin Haber Sitesi,  olduğuna göre yurdumuzun güncel haberlerini en doğru şekilde verebilmek için çalışacağız.

 Yazarlarımızın bu haberlere ve istediği her şeye yorumları olacak.


Hatay’ın ilçesi İskenderun, yaşadığım yer olması dolayısı ile HATAY torpilli… HATAY için ayrı bir bölümümüz var, burada Hatay ve bölgesinin  günlük haberlerini, tanıtımlarını, duyurularını bulabilirsiniz.

Yıllarca demir-çelik sektöründe çalıştım ve ekmeğini yedim. Bir sanayi sektörü için İSG(iş Sağlığı ve Güvenliği)ne kadar önemlidir bilir misiniz? Aynı şekilde çevre ve teknoloji… işte bunlar içinde BİLİM ve İNSAN menüsü altında da İSG ve ÇEVRE bölümlerini açtım. Buralarda Teknoloji, İSG ve ÇEVRE günlük haberlerini, tanıtımlarını, duyurularını bulabileceksiniz.

Yukarıda belirttiğim gibi yıllarca demir-çelik sektöründe,  eğitim ünitesinde çalıştım, Eşim öğretmen, çocuklarım üniversitede. Eğitimin ne kadar önemli olduğu ise ortada. O yüzden benim sitem haber sitesi de olsa Eğitimle ilgili bir bölüm bulunmalı. OKUL menüsünde, eğitimle ilgili,  günlük haberleri, tanıtımları, duyuruları bulabileceksiniz.

Bir haber sitesinin olmazsa olmazı SPOR ve MAGAZİN menülerim arasında, EKONOMİ için ayrı bir menü açmadım… ekonomi haberlerini, HABER menüsü içinde bulabileceksiniz.

Mutlu Günler.

Ömer AKKANIM

Merak edeler için…

Özgeçmiş. Tıklayın…

OMACC Anlamı için. Tıklayın…

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1345